Jedna osoba poginula u sudaru motocikla i automobila

- Autor onogost.me
- 12.06.2022. u 11:11
U saobraćajnoj nesreći na putu Nikšić - Vilusi, u mjestu Trubjela, poginuo je M. V. (49) iz Beograda.
Do nesreće je došlo oko 11.30 časova kada su se sudarili motocikl, kojim je upravljao Beograđanin i golf II kojim je upravljao Nikšićanin V.I. (64).
Uviđaj obavlja tužiteljka ODT u Nikšiću, Vjera Mićunović, uz prisustvo vještaka saobraćajne struke.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Tržišni inspektori će tokom predstojećeg Praznika rada kontrolisati poštovanje odredbi Zakona o unutrašnjoj trgovini, koje se odnose na zabranu trgovine, saopšteno je iz Ministarstva ekonomskog razvoja.
- 1
- Društvo
- u
Hitna medicinska pomoć Nikšić od danas funkcioniše u adaptiranim prostorijama pri Domu zdravlja.
- 0
- Društvo
- u
Na predlog Osnovnog državnog tužilaštva (ODT) u Nikšiću, određen je pritvor J. M. zbog osnovane sumnje da je izvršio produženo krivično djelo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari