Zahumlje: Premijera horor kabarea “Crni mačak”

- Autor onogost.me
- 29.06.2022. u 06:26
U sali "Zahumlja", večeras sa početkom u 20 časova, biće upriličena premijera horor kabarea "Crni mačak". Kabare je po tekstu Edgara Alana Poa, režirao Vladimir Kosić, koji igra u predstavi.
Horor kabare rađen je u koprodukciji Centra za razvoj umjetnosti “Hellaephoria” Nikšić i JU “Zahumlje” Nikšić, a igra se u okviru junskog repertoara Nikšićke kulturne scene.
Muziku potpisuje Milivoje Kljajić Kljajo.
Ulaz je slobodan.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
Predstava za djecu „Cvrčak i mrav“, rađena po tekstu Milene Depolo, u režiji Branka Ilića, biće izvedena u Nikšićkom pozorištu, u dva termina – u 10 i 12 časova.
- 0
- Kultura
- u
Igrani film „Žetva“ biće prikazan večeras u Nikšićkom pozorištu, sa početkom u 20 časova.
- 0
- Kultura
- u
U bioskop Cinema 213 ove sedmice stižu tri filma - avantura “Djevojčica po imenu Vrba”, komedija “Đavo nosi Pradu 2” i komedija “Ovce detektivi”.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
30.04.
21:17
Sutjeska bez finala: SC Derbi slavio u drugom meču
30.04.
17:26
Stigla struja, uzrok kvara bila kuna
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











