Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Oprez zbog mokrih i klizavih puteva

pixabay.com
  • Autor onogost.me
  • 27.09.2022. u 10:12
Iz Auto-moto saveza Crne Gore (AMSCG) savjetovali su za danas oprezniju i sporiju vožnju zbog mokrih i klizavih puteva i zadržavanja vode na pojedinim dionicama.

Navodi se da je smanjena vidljivost zbog niske oblacnosti i padavina, a duž klisura i usjeka ima odrona.

Na dionicama gdje se izvode radovi neophodna je dodatna opreznost.

U Crnoj Gori jutros se saobraća po mokrim i klizavim putevima, saopštili su iz Auto moto saveza Crna Gore (AMSCG) i vozačima savjetovali da voze sporije i opreznije.

Oni su upozorili da je smanjena vidljivost zbog niske oblačnosti i padavina.

Duž klisura i usjeka učestali su odroni i dolazi do izlivanja bujičnih voda. Na dionicama gdje se izvode radovi neophodna dodatna opreznost.

Zbog rekonstrukcije magistralnog puta M-5 Rožaje-Špiljani saobraćaj će biti obustavljen za sva vozila od osam sati i 30 minuta do 11 sati i 30 minuta i od 13 sati i 45 minuta do 16 sati i 45 minuta.

Privremeno se, zbog rekonstrukcije magistralnog puta M-6 dionica Mihajlovica Rance-Pljevlja, odobrava totalna obustava saobracaja za sve vrste vozila u terminu od 14 do 18 sati.

Zbog rekonstrukcije regionalnog puta R-3 dionica Pljevlja-Metaljka saobraćaj će biti obustavljen za sve vrste vozila od deset do 14 sati.

Privremeno se, zbog izgradnje Bulevara od raskrsnice Podgorica-Cetinje-Nikšić do Komanskog mosta, odobrava promjena režima saobraćaja sa dvosmjernog na jednosmjerni.

Na regionalnom putu R-13, od petlje Mateševo doistoimenog naselja, zbog sanacije klizišta režim saobraćaja biće promijenjen sa dvosmjernog na jednosmjerni, a odobrava se i povremena i potpuna obustava saobraćaja, ne duže od 15 minuta.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Vlada je usvojila Informaciju o korišćenju sredstava iz Programa ulaganja od posebnog značaja za privredni i ekonomski interes Crne Gore, sa Predlogom Plana za podršku razvoju inovacione djelatnosti Fonda za inovacije Crne Gore za 2025. godinu, saopšteno je iz Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija (MPNI).