Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Od ponoći jeftinije sve vrste goriva

pixabay.com
  • Autor onogost.me
  • 21.11.2022. u 14:48
Od ponoći će u Crnoj Gori biti jeftinije sve vrste goriva, saopšteno je iz Ministarstva kapitalnih investicija (MKI).

Litar eurodizela pojeftiniće devet centi i koštaće 1,55 eura.

Dva centa biće jeftiniji litar obje vrste benzina, pa će litar BMB 98 koštati 1,48 eura, a BmB 95 1,44 eura.

Najviše će pojeftiniti litar lož ulja, 11 centi i koštaće 1,66 eura.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Na Prvenstvu Crne Gore u sportskom ribolovu, u disciplini „Lov ribe udicom na plovak“, koje je održano na kanalu Morače, ekipa Sportsko-ribolovnog kluba (SRK) Elektroprivreda Crne Gore ostvarila je zapažen rezultat i osvojila treće mjesto.
    Pred "ajkulama" su utakmice za plasman od 5. do 8. mjesta na Svjetskom prvenstvu u Singapuru, a ciljem da završe na boljoj poziciji nego na prethodna četiri svjetska prvenstva.
    Novo (staro) lice na stadionu kraj Bistrice - Aleksandar Desančić je potpisao novi ugovor sa Fudbalskim klubom Sutjeska.