Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Danas počinje drugo polugodište

ucionica_stolica
pixabay.com
  • Autor onogost.me
  • 30.01.2023. u 08:06
U osnovnim i srednjim školama danas će početi drugo polugodište za školsku 2022/2023. godinu.

Početak drugog polugodišta pomjeren je za sedam dana na zahtjev turističke privrede, Privredne komore, ministarstava finansija i turizma zbog turističke sezone.

“Svim školarcima, osnovcima i srednjoškolcima, želimo srećan početak drugog polugodišta. Neka vam školski dani prolaze u sticanju znanja, uz odlične rezultate”, kazali su iz Ministarstva prosvjete.

Oni su đacima poručili da će samo radom i trudom, uz nesebičnu pomoć svojih učitelja i nastavnika, steći znanja koja će im biti značajna u akademskom napredovanju i budućem životu.

“Srećno i kolegama prosvjetnim radnicima, koji u prosvjetnoj i humanoj misiji našoj djeci prenose znanja i pripremaju ih za bolju i ljepšu budućnost”, zaključuje se u saopštenju Ministarstva.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Kako bi se spriječile eventualne zloupotrebe i podstakle žene na redovne ginekološke preglede, pravo na plaćeno menstrualno odsustvo za sada će moći da koriste samo žene sa dijagnostikovanom sekundarnom dismenorejom, uz potvrdu ginekologa koja će se dostavljati jednom godišnje, objasnila je predlagačica zakona Jevrosima Pejović. Poslanica Pokreta Evropa sad (PES) Nađa Laković ocijenila je da usvajanje zakona predstavlja "istorijski trenutak za Crnu Goru" i važan iskorak u zaštiti zdravlja žena. Smatra da to ne treba da bude konačno rješenje, već da nakon praćenja primjene zakona treba razmotriti njegovo proširenje i na žene koje trpe jake menstrualne bolove, a još nemaju postavljenu dijagnozu.
    -->