U Šavniku 24 centimetra snijega, Plužinama 18

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 01.02.2023. u 10:55
U Crnoj Gori jutros je najviše snijega na Žabljaku 74 centimetara, objavljeno je na sajtu Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju.
U Kolašinu je izmjereno 29 centimetra snijega, Šavniku 24, Plužinama 18.
U Pljevljima ima 12 centimetara, Cetinju ima deset, Gusinju pet, Rožajama tri i po dva centimetra u Beranama i Andrijevici.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Vlada Crne Gore saopštila je da je na telefonskoj sjednici donijela Odluku da četvrtak, 6. novembar proglasi za dan žalosti povodom stradanja građana i građanki koji su tragično izgubili živote u požaru u Domu penzionera u Tuzli.
- 0
- Društvo
- u
Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija pokrivaće troškove smještaja i ishrane za učenike u Obrazovnom centru Plužine, Obrazovnom centru Šavnik i JU OŠ "Bratstvo i jedinstvo" u Pljevljima, u iznosu od 140 eura.
- 0
- Društvo
- u
Predsjednik Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore Milivoje Radović danas je u Rektoratu UCG-a svečano uručio ključeve električnih vozila dekanici Pomorskog fakulteta Kotor Tatijani Dlabač i dekanici Filozofskog fakulteta Tatjani Novović.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
05.11.
22:19
Sjutra Dan žalosti u Crnoj Gori zbog tragedije u BiH
05.11.
15:20
Oko 340 pacijenata godišnje oboli od kancera pluća
05.11.
14:39
Uručeno električno vozilo Filozofskom fakultetu
05.11.
13:37
Izložba „Mi smo glas, a ne eho” u lokalu Bard
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











