Opština Nikšić uvodi kartice za zaposlene

onogost.me
- Autor onogost.me
- 10.03.2023. u 08:28
Svaki dolazak i odlazak zaposlenih u Opštini Nikšić biće evidentiran ID karticama preko aparata koji je instaliran na ulazu.
Kako nam je saopšteno iz Službe za zajedničke poslove, kartice su djelimično podijeljene zaposlenima, a sa primjenom će početi kad bude gotov interni pravilnik koji je trenutno u izradi.
Objašnjavaju da će kartice biti tehničko pomagalo za kontrolu radnog vremena.
Zaposleni će biti u obavezi da se prijave od 7 do 7.15 h, dok je odlazak sa posla predviđen od 14.45 do 15 h.
Pauza je od 11 do 11.30 h.
Radno vrijeme u Opštini je od 7 do 15 sati.
Kartice će biti uvedene i za posjetioce.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Svetovasilijevska litija održana je danas ulicama Nikšića.
- 0
- Društvo
- u
Memorandum o saradnji između JU Dom starih "Nikšić" i JU "Nikšićko pozorište" potpisali su danas čelni ljudi dvije ustanove.
- 0
- Društvo
- u
Predsjednik Skupštine opštine Nikšić, Nemanja Vuković, čestitao je sugrađanima slavu — Dan zaštitnika Nikšića, te hramovnu slavu episkopu budimljansko-nikšićkom Metodiju i Arhijerejskom namjesništvu nikšićkom.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

12.05.
22:31
Potrošnja struje u aprilu manja za 16 odsto

12.05.
19:53
(FOTO) Litija povodom Dana Svetog Vasilija Ostroškog

12.05.
13:50
Izložba likovnih radova osoba s invaliditetom

12.05.
13:37
Vuković čestitao Dan Svetog Vasilija Ostroškog
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari
7
Daj ti narodu hljeba Kovačeviću,pusti kartice
Za hljeb treba da trazis adresu na drugo mjesto !Predsjednik opstine nije taj koji se bavi ekonomijom !Sistem za registrovanje zaposlenih postoji svuda u svijetu ,a sada vidim i ovo vam smeta !!
Пушти те ви картице боље би вам било да се позабавите појединим фирмама које вам пропадају откад сте ви дошли на власт
evo “gospodine”postavicemo vas na vlasti da vidimo sta bi ste vi uradili…
Osnovno je šta će raditi?
dabogda doslo na posao 500 radnika i da svi udju za 15min preko citaca kartica,pa da je coek tica ne bi mogli ni za 45 a ne 15min,tehnicki problem 🙂
zezaš da ima 500 zaposlenih…ao brate mili