Treće mjesto za veterane Nikšića

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 02.08.2023. u 11:06
U Ulotini kod Andrijevice održan je Kup veterana na kojem je učestvovalo 172 takmičara iz Plava, Rožaja, Andrijevice, dvije ekipe iz Berana, Cetinja, Nikšića, Gusinja, Bijelog polja i vojni veterani iz Podgorice.
Nikšićki veterani su zauzeli treće mjesto u ekipnoj konkurenciji, a takmičenje se odvijalo u pikadu, šut na koš i gol, nabacivanju obručeva, plovkanju.
“Naši najuspešniji takmičari su bili Milojka Ćorić i Danojla Bulatović. Branka Drobnjak je dobila priznanje kao najuspešniji veteran Crne Gore”, naveli su oni.
Sledeći nastup nikšićkih veterana je u Rožajama 19. avgusta.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Za Vaskrs neće biti organizovana blokada puta Šavnik-Žabljak, koja traje već 51. dan.
- 0
- Društvo
- u
Hrišćani danas obilježavaju Veliki petak uoči Vaskrsa, koji se smatra najtužnijim danom hrišćanstva jer je tog dana, raspet na krstu na Golgoti, umro Isus Hrist.
- 0
- Košarka, Sport
- u
Na 3. svjetskom kupu košarkaških veterana, održanom u Omišu u Hrvatskoj, Veteranski košarkaški klub „Nikšić 1995“, u kategoriji muškarci 40/45+ godina, osvojio je treće mjesto.
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

18.04.
23:08
U požaru na Vrtačkoj brani uništeno vozilo

18.04.
15:41
Za Vaskrs bez blokade puta Šavnik-Žabljak

18.04.
13:42
Za 24 sata 20 saobraćajnih nezgoda, u Nikšiću dvije

18.04.
11:38
Veće zarade za sudije i tužioce

18.04.
09:09
Besplatan parking tokom praznika
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari