Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Za vikend uhapšeno 48 vozača zbog vožnje pod dejstvom alkohola

Uprava policije
  • Autor onogost.me
  • 11.09.2023. u 13:03
Saobraćajna policija je u danima vikenda na crnogorskim putevima evidentirala 65 saobraćajnih nezgoda, u kojima je pet osoba zadobilo teške tjelesne povrede, dok su 23 oosbe zadobilo lake tjelesne povrede.

U istom periodu, pripadnici saobraćajne policije su podnijeli 152 prekršajne prijave, izdali 1.085 prekršajnih naloga, oduzeli 19 pari registarskih oznaka i isto toliko vozila isključili iz saobraćaja.

“Zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola saobraćajna policija je lišila slobode 48 vozača zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola, od čega je 12 vozača lišeno slobode u Podgorici, devet u Nikšiću i sedam u Baru”, navode iz Uprave policije.

Uprava policije još jednom apeluje na sve učesnike u saobraćaju da poštuju saobraćajne propise i na taj način doprinesu, kako ličnoj, tako i bezbjednosti drugih učesnika u saobraćaju.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Protiv M. Đ. po nalogu tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću 9. jula podnijeta je krivična prijava zbog sumnje da je izvršio krivično djelo pomoć učiniocu nakon izvršenog krivičnog djela, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
    Iz Uprave policije (UP) saopštili su da su policijski službenici Regionalnog centra bezbjednosti “Zapad”, Odjeljenja bezbjednosti Nikšić uhapsili dvije osobe zbog sumnje da su počinili prekršaje iz Zakona o zaštiti od nasilja u porodici, a potom pretresom oduzeli pištolj i municiju za koje se sumnja da pripadaju jednom od osumnjičenih.