Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Air Montenegro pokreće liniju Podgorica-Rim

Air Montenegro
  • Autor onogost.me
  • 06.10.2023. u 19:54
Od 15. decembra Air Montenegro pokreće liniju Podgorica-Rim na kojoj će saobraćati dva puta sedmično, ponedjeljkom i petkom.

Cijena povratne karte je 89 eura.

“S obzirom na veliku zainteresovanost putnika i želju da našim putnicima obezbijedimo direktnu avio-povezanost, širimo mrežu i uvodimo nove destinacije. Cilj je omogućiti našim građanima da po promotivnim cijenama putuju ka evropskim metropolama, a sa druge strane doprinijeti poboljšanju dostupnosti turističke ponude Crne Gore italijanskom tržištu”, poručuju iz kompanije.

U promotivnu cijenu su, kako su kazali, uključene sve takse, ručni prtljag od osam kilograma i predati prtljag do 23 kilograma.

Više detalja dostupno je na sajtu www.airmontenegro.com.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Iz Poreske uprave Crne Gore saopšteno je da je pokrenut novi i unaprijeđeni portal Registra stvarnih vlasnika koji omogućava elektronsku registraciju i pristup podacima putem adrese. Ističu da tehnički uslovi za registraciju i pristup ostaju nepromijenjeni, a sve informacije dostupne su na naslovnoj strani portala.
    Iako imaju mogućnost da ostvare penziju, poljoprivrednici malo koriste to pravo. Za sada se samo dvije i po hiljade proizvođača upisalo u registar poljoprivrednih osiguranika, saopštili su Radiju Crne Gore u Ministarstvu poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede.