Danas sjednica Odbora direktora EPCG Željezara

gov.me
- Autor onogost.me
- 17.10.2023. u 08:36
Odbor direktora EPCG Željezara Nikšić na današnjoj sjednici razmatraće odgovornost menadžmenta te fabrike zbog nerealizovanja biznis planova.
Čelnici EPCG sinoć su održali sastanak sa predstavnicima radnika nikšićke Željezare.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Nikšićka policija podnijela je krivičnu prijavu protiv državljanina Srbije I.P. (29) zbog sumnje da je izvršio krivično djelo prevara na štetu dvije osobe iz Nikšića.
- 0
- Društvo
- u
Novinarka, direktorka i glavna urednica portala „Volim Podgoricu“ Vesna Radojević oštro je reagovala na jučerašnje saopštenje Uprave policije Crne Gore, ocijenivši da se ne radi o demantiju, već o, kako je navela, opasnom pokušaju institucionalne diskreditacije i javnom „crtanju mete“ novinarima koji insistiraju na zakonitom postupanju i otkrivanju odgovornih za njihovo zastrašivanje.
- 0
- Biznis
- u
Za dva dana Crna Gora privremeno zatvara još jedno poglavlje u pregovorima sa Evropskom unijom (EU), a tome su između ostalih doprinijele sprovedene reforme, rezultati budžetske inspekcije i izmjena seta zakona, ističe ministar finansija Novica Vuković.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











