Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Sutjeska konačno slavila

FK Sutjeska
  • Autor onogost.me
  • 21.10.2023. u 19:00
Fudbaleri Sutjeske su savladali Jedinstvo rezultatom 2:0 na stadionu kraj Bistrice u utakmici 13. kola Meridianbet 1. CFL.

Svojim prvim golom u dresu nikšićke ekipe prednost je donio Yanis Beghdadi u 78. minutu, dok je sve dileme oko pobjednika riješio mladi reprezentativac Crne Gore Igor Pajović u 90. minutu.

U narednom kolu “plave” očekuje najveći crnogorski derbi protiv Budućnosti, na stadionu pod Goricom.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    U Nikšiću je preminuo bivši generalni direktor Radio-Televizije Crne Gore (RTCG) Božidar Šundić (70).
    Kadetska reprezentacija Crne Gore ostvarila je pobjedu u prvom od dva prijateljska meča protiv Bosne i Hercegovine (BiH).
    Miloš Roganović biće jedini crnogorski predstavnik na Evropskom prvenstvu za boksere do 23 godine, na kojem će u Budimpešti, u organizaciji novoformirane European Boxing federacije nastupiti više od 350 takmičara iz preko 30 zemalja Starog kontinenta.
    -->