Prihvaćena ponuda o zakupu proizvodnih kapaciteta “EPCG Željezara Nikšić”

EPCG
- Autor onogost.me
- 29.05.2024. u 21:04
Odbor direktora Elektroprivrede Crne Gore AD Nikšić (EPCG) usvojio je danas predlog Ponude kompanije 8B Capital S. A. koja je data u formi Nacrta ugovora o zakupu proizvodnih kapaciteta “EPCG Željezara Nikšić”.
Usvojeni Nacrt ugovora, kako su naveli iz EPCG, biće upućen Vladi Crne Gore na dalje postupanje radi izjašnjenja na Skupštini akcionara.
“Ugovor o zakupu proizvodnih kapaciteta “EPCG Željezara Nikšić” trebalo bi da bude zaključen nakon izjašnjenja Vlade Crne Gore o prihvatanju uslova ponude i odluke Skupštine akcionara o davanju saglasnosti za zaključenje ovog akta”, stoji u saopštenju EPCG.
Izvor: rtcg.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Odbornici Skupštine opštine (SO) Nikšić večeras kasno dali su zeleno svjetlo budžetu za narednu godinu. Opštinska kasa za 2026. godinu iznosiće 45,7 miliona eura.
- 0
- Biznis
- u
Poreska uprava Crne Gore saopštila je da će 12. januara 2026. godine pustiti u produkciju novi integrisani informacioni sistem izrađen u okviru projekta „Reforma poreske administracije u Crnoj Gori“. U okviru istog poreskim obveznicima biće omogućen pristup portalu Poreske uprave putem adrese: https://irms.tax.gov.me/.
- 0
- Biznis
- u
Budžet Opštine Nikšić za 2026. godinu iznosiće više od 45 miliona eura, što je gotovo duplo više u odnosu na 2021. godinu, kada je bio nešto veći od 23 miliona, saopštio je predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











