Krvavac: U susret akciji ograničavanja marži, cijene preko noći postale duplo niže

gov.me
- Autor onogost.me
- 01.09.2024. u 17:38
Akcija ograničavanja marži je očigledno već počela – odjednom, prema pisanju medija, maslinovo ulje nije više 30+ eura, a riža pet ili više eura, kazao je šef Kabineta premijera Branko Krvavac.
„Moram ugrabiti ovo sniženje, jer više inflacije izgleda nema, “preko noći” cijene su i duplo niže, a sve u susret početku akcije i analizama o njenom uticaju na kretanje cijena“, poručio je on na društvenoj mreži Iks.
Uostalom, kako je naveo, nema bolje analize od kućnog budžeta, koji će najbolje pokazati kako se ova akcija odrazila na cijene i standard građana.
„Što je u konačnom najvažnije“, kazao je Krvavac.
Izvor: fosmedia.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Mještani Gornjih Brezana predali su tužbu protiv državnog energetskog preduzeća Crnogorski elektroprenosni sistem CGES koje namjerava da u centru njihovog sela izgradi veliku trafostanicu 400kV, a potom i međunarodno energetsko čvorište.
- 0
- Biznis
- u
Elektroprivreda Crne Gore (EPCG) saopštila je da če sjutra, 15. avgusta, u periodu od 11 do 15 časova, doći do privremenog prekida protoka vode u kanalu Laz – bazeni na Žirovnici, usljed planiranog zatvaranja Džonsonovog ventila na Lazu.
- 0
- Biznis
- u
Vlada je odobrila, a Ministarstvo finansija je dalo pozitivno mišljenje da se opredijele finansijska sredstva iz tekuće budžetske rezerve za potrebe Ministarstva unutrašnjih poslova za obezbjeđenje rezervnih djelova, popravki i avio goriva neophodnog za angažovanje helikoptera Direktorata za vanredne situacije MUP-a i Vazduhoplovstva Vojske Crne Gore u gašenju požara rasplamsanih širom Crne Gore.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

08:35
Počinje remont bazena
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari