ČITAOCI ŠALJU: Punjač za električna vozila u kvaru

Čitalac portala Onogošt
- Autor onogost.me
- 28.11.2024. u 07:55
Punjač za električna vozila, koji se nalazi u Ulici Radoja Dakića, dva mjeseca ne radi, javljaju čitaoci portala Onogošt.
Više čitalaca javilo nam se ovim povodom, apelujući na nadležne da se kvar otkloni.
Punjač za električna vozila instaliran je 2021. godine u saradnji Opštine i kancelarije UNDP-a u Crnoj Gori.
Investicija, čija je vrijednost 6.000 eura, od čega je učešće lokalne uprave bilo 3.000, omogućena je u okviru projekta „Razvoj zelenih poslova u Crnoj Gori”.
Javna stanica za punjenje električnih vozila sa dva punjača minimalne je snage 33 KW. Instalaciju punionice odradila je turska firma “Zorlu Holding”, dok je pripremne građevinske radove izvodila firma Arhitektonika d.o.o. iz Nikšića.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Stambeno-poslovna zgrada od 6+1 spratova, koja koja se planira izgraditi u nikšićkoj MZ Grudska Mahala, između ulica Baja Pivljanina i Peka Pavlovića, danas je opet okupila okolne stanare, njih oko pedesetak, koji su organizovali protest sa namjerom da pošalju poruku da se protive gradnji objekta.
- 0
- Društvo
- u
Predsjednica Skupštine opštine Nikšić, Milica Lalatović Žižić, čestitala je Uskrs nadbiskupu barskom, monsinjoru Roku Đonlešaju, kotorskom biskupu, monsinjoru Mladenu Vukšiću, župniku nikšićkom don Mateu Bakaniju i svima koji vrijeme računaju po Gregorijanskom
kalendaru.
- 0
- u
Akcija limitiranih cijena osnovnih životnih namirnica u Crnoj Gori nije produžena nakon isteka, a ministar ekonomskog razvoja Nik Đeljošaj kazao je za RTV Podgorica je da će vidjeti kako će odlučivati o tome.
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari










