Zadržavanje osumnjičenom zbog napada na policajce u Nikšiću

onogost.me
- Autor onogost.me
- 10.01.2025. u 15:15
Tužilac u Nikšiću predložio je pritvor G. N. zbog sumnje da je napao službena lica u vršenju službene dužnosti, saopšteno je iz nikšićkog Osnovnog državnog tužilaštva (ODT).
“Državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću, nakon saslušanja, donio je rješenje o zadržavanju i podnio predlog za određivanja pritvora G. N. zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično djelo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti.
Postoji osnovana sumnja da je G. N. 9. januara, u Nikšiću, napao, vrijeđao i omalovažavao službenike policije dok su ga legitimisali i privodili u službene prostorije”, navodi se u saopštenju tužilaštva.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Novi Zakon o komunalnim djelatnostima, čiji je nacrt nedavno bio na javnoj raspravi, morao bi da propiše mogućnost privremenog blokiranja vozila radi naplate usluge parkiranja, stav je Odbora za komunalne djelatnosti i životnu sredinu Zajednice opština Crne Gore (ZOCG).
- 0
- Društvo
- u
Državno tužilaštvo i Tužilački savjet usvojili su novu trogodišnju Komunikacionu strategiju s ciljem da rad tužilačke organizacije učine otvorenijim, transparentnijim i dostupnijim građanima, kroz pravovremeno, jasno i tačno informisanje javnosti.
- 0
- Društvo
- u
Saobraćajna policija u Nikšiću u posljednjih 24 sata sankcionisala je osam, a uhapsila šest vozača zbog upravljanja vozilom pod dejstvom narkotika i alkohola, objavila je Uprava policije na mreži X.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari












2
dajte podatke koji su kratkih inicijala
dajte puno ime i prezime