Who See, Prti Bee Gee i BIGru među izvođačima na Epik Festivalu urbane kulture

- Autor onogost.me
- 22.07.2026. u 07:58
“Publiku očekuje višečasovni muzički program i nastupi izvođača Random, Janjo i Ronaldo, Who See, BIGru i Paja Kratak, Seksi i Bandra, Smoke Mardeljano i Prti Bee Gee, koji će svojim nastupima donijeti autentičnu energiju i atmosferu savremene urbane kulture”, kazali su iz Kancelarije Nikšić Evropska prestonica kulture (EPK) 2030.

Ulaznice su u prodaji na sljedećim prodajnim mjestima: Trend pekara, Trg slobode, Caffe Park (IBON), Zen Bite, Ulica Đoka Miraševića 120, Podgorica, kao i putem online prodaje.
“Sve informacije o programu, ulaznicama i pratećim sadržajima dostupne su na društvenim mrežama Nikšić 2030 – Evropska prestonica kulture, Nikšić UNESCO Grad muzike, kao i na zvaničnoj instagram stranici EPIK festivala. Pozivamo sve ljubitelje hip-hop kulture da nam se pridruže 25. jula u Nikšiću i budu dio jedinstvene večeri posvećene urbanoj umjetnosti i savremenom muzičkom izrazu”, poručili su iz Kancelarije EPK.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
- 2
- Kultura
- u
- 0
- NIKŠIĆ 2030
- u
- 0











