Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Uhapšeni zbog vožnje pod dejstvom psihoaktivnih supstanci

Uprava policije
  • Autor onogost.me
  • 18.02.2025. u 10:47
Nikšićka policija lišila je slobode trojicu vozača, saopštila je Uprava policije.

Kako je navedeno, R.K. je lišen slobode zbog odbijanja da se podvrgne testiranju na prisustvo opojnih droga u organizmu, dok su M.Č. i V.B. privedeni jer su upravljali vozilom pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    U okviru kampanje „Poštuj život, vrati oružje“, koju Uprava policije sprovodi već duži niz godina, u toku jučerašnjeg dana, u više gradova širom Crne Gore dobrovoljno je vraćeno 28 komada vatrenog oružja i 412 komada municije, ručna bomba, detonatorske kapisle i djelovi od oružja.
    Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović pozvao je sve društvene aktere u zemlji da konkretnim rješenjima utiču na smanjenje cijena u Crnoj Gori. Kako je istakao, građanima je manje važno da slušaju diskusiju o razlozima, a mnogo im je važnije da čuju rješenja koja će dovesti do smanjenja cijena u Crnoj Gori.
    U Crnoj Gori jutros se saobraća po suvim putevima, osim na pojedinim dionocima na sjeveru gdje ima poledice, saopšteno je iz Auto moto saveza Crne Gore (AMSCG).