Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

U utorak djelovi opštine bez struje zbog radova na mreži

CEDIS
  • Autor onogost.me
  • 23.03.2025. u 17:40
Zbog planiranih radova na mreži u utorak, 25. marta, bez napajanja električnom energijom ostaće djelovi opštine Nikšić, saopšteno je iz CEDIS-a.

Kako su najavili,u terminu od osam do 15 časova bez struje biće mejsta Podljut, dio Lukova i dio Granica.

Navedeni radovi se izvode, objasnili su, u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.

U slučaju loših vremenskih uslova, napomenuli su iz CEDIS-a, radovi će biti odgođeni.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Tokom prethodnog vikenda, odnosno od 30. januara do 1. februara na crnogorskim putevima evidentirano je 37 saobraćajnih nezgoda, dok su tri lica zadobila teške, a 20 lica lake tjelesne povrede, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
    Građanski aktivista Aleksandar Dragićević upozorio je na ozbiljan ekološki problem nelegalnog odlaganja otpada u prirodi, na lokaciji nedaleko od Nikšića, gdje su, prema njegovim navodima, istovarene velike količine starih guma, dotrajalog namještaja, ali i uginulih životinja.
    -->