Sve vrste goriva jeftinije od ponoći
pixabay.com
- Autor onogost.me
- 22.04.2025. u 11:09
Sve vrste goriva biće jeftinije od ponoći za po osam centi, saopštilo je Ministarstvo energetike i rudarstva.
Litar BMB 98 koštaće 1.43 eura , što je jeftinije za osam centi po litru.
Isto toliko će pojeftiniti i BMB 95, pa će koštati 1.39 eura po litru.
Eurodizel će takođe biti jeftiniji pa će litar koštati 1.28 eura , dok će cijena lož ulja iznositi 1.22 eura po litru.
Naredni obračun će se obaviti 5. maja.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
EPCG Željezara Nikšić je u 2025. godini, kako procjenjuju u menadžmentu, ostvarila bruto dobit od 840.000 eura. Predsjednik Sindikata, Ivan Vujović, kaže da je ovo najbolji odgvor svima onima koji su tvrdili da je kupljen "gubitaš".
- 3
- Društvo
- u
Nikšić bi uskoro trebalo da dobije Agenciju za upravljanje zaštićenim područjima. Kako najavljuju iz lokalne samouprave u toku su izrade studija za zaštitu šest od 16 kandidovanih lokaliteta.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
U Baru su mogli da naprave odlučujući korak - nisu uspjeli. U Nikšiću su zato imali najslađu moguću pobjedu – u derbiju protiv Budućnosti. Danas još jedan duel vrijedan titule, možda i ključni – protiv uvijek neugodnog Petrovca, u gostima.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











