Sutjeska u finišu ostala bez pobjede

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 26.04.2025. u 16:03
Fudbaleri Sutjeske bili su na pragu trijumfa u Tivtu protiv domaćeg Arsenala, ali su u zadnjim minutima meča ostali bez tri boda u 31. kolu Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige.
Na Stadionu u parku konačan rezultat bio je 1:1.
‘Plavi’ su poveli golom Desančića u 31. minutu.
Sa tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.
Minimalna prednost Nikšićana dugo je stajala na semaforu, da bi u 81. minutu Arsenal stigao do izjednačenja.
Mrežu je zatresao Kordić.
Od 17 h igraju Jezero – Petrovac, Otrant Olimpik – Jedinstvo i Mornar – Dečić, a u 19 počinje duel Bokelja i Budućnosti.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Rukomet, Sport
- u
Nikšić će ovog ljeta postati centar rukometne budućnosti Crne Gore. Naši istaknuti reprezentativci, Đurđina Jauković i Branko Vujović, organizuju "Handball Camp" namijenjen djeci i mladima koji žele da naprave iskorak u svom sportskom razvoju.
- 0
- Biznis
- u
Sve vrste goriva u Crnoj Gori biće skuplje od ponoći, saopštilo je Ministarstvo energetike i rudarstva.
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
Na Prvenstvu Crne Gore za seniore i seniorke, takmičarke Džudo kluba Trebjesa Mirsada Sejda i Đulsa Sejda osvojile su bronzane medalje.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
26.01.
10:39
Gorivo skuplje od ponoći
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











