Vuković: Zajednički do boljeg života i članstva u EU

Služba za skupštinske poslove SO Nikšić
- Autor onogost.me
- 21.05.2025. u 15:51
Predsjednik Skupštine opštine Nikšić, Nemanja Vuković, svim građankama i građanima Crne Gore čestitao je Dan nezavisnosti.
“Na temeljima Crne Gore kao države sa značajnim istorijskim kontinuitetom, bogatom kulturom i tradicijom, dužni smo da zajedno radimo na jačanju društva zasnovanog na znanju, pravdi i solidarnosti, kako bismo mladima pružili obilje razloga da ostanu, razvijaju se i ostvaruju svoje snove u svojoj državi. Kontinuiranim radom na uspostavljanju vladavine prava, izgradnji slobodnih institucija i poboljšanju kvaliteta života svih građana vjerujem da će naša država uskoro postati punopravna članica Evropske unije i stati rame uz rame sa razvijenim državama.”, poručio je Vuković.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Službenici Regionalnog centra granične policije “Centar” su na graničnom prelazu Ilino Brdo oduzeli skupocjeno vozilo za kojim je raspisana međunarodna potraga, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
- 0
- Društvo
- u
Učenica Gimnazije "Stojan Cerović”, Anastasija Mićović, nastavila je da niže uspjehe prvom nagradom na konkursu „Žene u nauci - inspiracija za budućnost”.
- 0
- Društvo
- u
Ministarka javnih radova Majda Adžović najavila je da će krajem avgusta biti poznato ko će izvoditi radove na izgradnji trim-staze oko Trebjese, napominjući da procijenjena vrijednost iznosi 2.634.000 eura, te da će radovi trajati oko osam mjeseci.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari