U OŠ ”Olga Golović” prikupljan novac za liječenje Marka Radulovića

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 01.06.2025. u 08:04
U Osnovnoj školi ''Olga Golović'' organizovana je akcija prikupljanja pomoći za osamnaestogodišnjeg sugrađanina Marka Radulovića, kome je potrebna transplantacija bubrega.
”Djeca, zaposleni i roditelji pokazali su dobru saradnju i u našoj kutiji prikupljeno je 768 eura. Zajedno smo pomogli”, navodi se u objavi na Facebook stranici škole.
Akcija je organizovana na inicijativu Savjeta roditelja, a u saradnji sa školom.
”Nadamo se da smo bar malo olakšali borbu ovog hrabrog dječaka i njegove porodice”, poručili su iz škole.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Politika
- u
Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) saopštilo je da se sprovode terenske provjere u Opštini Šavnik, te da je ustanovljeno da ukupno 16 lica koja su glasala na biračkim mjestima broj 14 i broj 1 ne borave na adresama na kojima imaju prijavljeno prebivališe, te da će protiv njih biti pokrenut upravni postupak. Na ta dva mjesta nije završen izborni proces.
- 0
- Društvo
- u
U Crnoj Gori je u prošloj godini rođeno najmanje djece otkad se prate podaci vitalne statistike, odnosno svega 6.964 živorođene bebe, dok podaci pokazuju da se iz države u periodu od 2011. do 2023. iselilo 94.000 stanovnika, što je prosječno 22 osobe dnevno.
- 0
- Društvo
- u
Članovi Društva za sport i rekreaciju veterana iz Nikšića ostvarili su sjajan uspjeh na drugom takmičarskom turniru veteranskih društava Crne Gore, održanom na Ivanovim koritima.
- 2
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

03.06.
19:45
Mandić ostaje na čelu Skupštine
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari