Auto(r) na korzu: Aleksandar Gatalica večeras na Festivalu knjiga

Poster
- Autor onogost.me
- 04.08.2025. u 08:04
Na Trgu slobode večeras, sa početkom u 20 časova, gost Festivala knjiga Auto(r) na korzu biće jedan od najznačajnijih savremenih pisaca Aleksandar Gatalica.
Gatalica je autor nagrađivanog romana „Veliki rat“ i jedan od najprevođenijih srpskih književnika danas.
O stvaranju, istoriji i književnosti sa autorom će razgovarati Stefan Sinanović.
Medijator programa je Milica Bakrač.
Sedmi Festival knjiga Auto(r) na korzu održava se u organizaciji Udruženja izdavača i knjižara Crne Gore i Izdavačke kuće “Obodsko slovo” iz Podgorice, u saradnji sa Turističkom organizacijom Nikšić i JU Zahumlje, a pod pokroviteljstvom Opštine Nikšić.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Eurosuper 95 će od ponoći poskupiti jedan cent, dok će cijene eurodizela, eurosupera 98 i lož ulja ostati nepromijenjena, saopšteno je iz Ministarstva energetike i rudarstva.
- 0
- Kultura
- u
U okviru manifestacije „Septembarski dani – Nikšić“, Opština Nikšić i Nikšićko pozorište organizuju danas izvođenje predstave „Tri praseta“ beogradskog pozorišta "Veliki mali princ" u dva termina, od 10 i 12 sati, kao poklon za sve nikšićke đake prvake, povodom početka njihovog školovanja.
- 0
- Kultura
- u
Monodrama „Iskra”, u kojoj ulogu Đuke, majke Nikole Tesle, tumači glumica Maja Kolundžija Zoroe, biće izvedena večeras u Nikšićkom pozorištu, u 20 časova.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari