“Zajedničkim snagama da gradimo Nikšić kao inkluzivan grad za sve”

SO Nikšić
- Autor onogost.me
- 20.03.2026. u 11:21
Predsjednica Skupštine opštine Nikšić, Milica Lalatović Žižić, čestitala je Ramazanski bajram reisu Islamske zajednice u Crnoj Gori Rifatu Fejziću, glavnom imamu za Podgoricu i Nikšić Džemu Redžematoviću, nikšićkom imamu Damiru Hodžiću i svim građanima islamske vjere.
„U ime Skupštine opštine Nikšić, i u svoje ime, najsrdačnije vam čestitam Ramazanski bajram. Najiskrenije želim da praznik, kao i sve naredne dane, provedete u dobrom zdravlju i raspoloženju, okruženi vašim najmilijim. Sigurna sam da ćemo, zajedničkim snagama, Nikšić graditi kao inkluzivnu, udobnu kuću za sve, a da će sve naše razlike biti samo povod za novo druženje, lijepa prilika da se još bolje upoznamo i razumijemo. U duhu komšijske i bratske ljubavi, daćemo doprinos da Crna Gora postane dio velike evropske porodice”, saopštila je Lalatović Žižić.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Nikšić bi uskoro trebalo da dobije Agenciju za upravljanje zaštićenim područjima. Kako najavljuju iz lokalne samouprave u toku su izrade studija za zaštitu šest od 16 kandidovanih lokaliteta.
- 0
- Društvo
- u
U Crnoj Gori jutros se saobraća po suvim putevima, kazali su iz Auto moto saveza (AMSCG) i upozorili da na dionicama duž usjeka ima odrona.
- 0
- Društvo
- u
U blizini mjesta Drenoštica na putnom pravcu Nikšić - Podgorica jutros oko 7 sati došlo je do saobraćajne nesreće.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
17.04.
16:54
UP: Dojave o bombama bile lažne
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











