Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Sjutra počinje manifestacija “Dobri duh Nikšića”

stari_trg_nova_www
www.skyscrapercity.com
  • Autor onogost.me
  • 17.09.2015. u 20:41

Opština Nikšić i JU „Zahumlje“ u okviru Programa podrške razvoju kulture u Nikšiću i Septembarskih dana, u petak 18. i subotu 19. septembra, organizuju manifestaciju „Dobri duh Nikšića“.

Manifestacija obuhvata više segmenata koji će se održavati na Trgu slobode.

Sjutra program počinje u 10h održavanjem turnira Pjetlića u malom fudbalu i organizacijom likovne kolonije. Od 11.30h  je predviđen defile članova kulturno-umjetničkih društava i plesnih klubova od hotela „Onogošt“ do Trga slobode i kulturno-umjetnički program koji će početi u 12h.

U večernjim časovima, s početkom u 20:00h biće organizovano veče „Kako treba s’ besmrtnošću zborit“, što predstavlja omaž nikšićkim pjesnicima: Vitomiru Vitu Nikoliću, Vukmanu Otaševiću, Milanu Dugu Krivokapiću i Draganu Raduloviću.

 I u petak 18. i subotu 19. septembra na Trgu slobode predviđeno je izlaganje raznovrsnih proizvoda građana iz umjetničke, privredne i poljoprivredne djelatnosti.

U subotu, 19. septembra u Nikšićkom pozorištu u 20h, biće upriličena tribina „Kultopis“, čiji je gost Miodrag Skale Gvozdenović, proslavljeni sportista. Razgovor će voditi Milorad Đurković, istaknuti sportski novinar i komentator.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Ministar zdravlja Vojislav Šimun i predstavnici nikšićke Opštine obišli su Specijalnu bolnicu za plućne bolesti "Dr Jovan Bulajić" u Brezoviku, gdje je adaptiran jedan od paviljona. Tokom posjete razgovarano je o daljem unapređenju zdravstvene infrastrukture i poboljšanju uslova za rad medicinskog osoblja u Nikšiću.
Nakon prvog slučaja ptičjeg gripa kod domaće živine u Crnoj Gori, u Nikšiću je potvrđeno i prisustvo virusa avijarne influence, podtip H5N1, kod divljih ptica, saopšteno je iz Uprave za bezbjednost hrane, veterinu i fotosanitarne poslove.
-->