Zahumlje: promocija zbirke pjesama “Tebi ljubavi moja”

- Autor onogost.me
- 01.12.2015. u 09:26
U sali "Zahumlja", večeras će, sa početkom u 18 časova, biti upriličena promocija zbirke pjesama "Tebi ljubavi moja" autorke Gordane Sarić.
U programu učestvuju prof. dr Blagoje Cerović, mr Ana Pejović, prof. dr vesna Vučinić, violinista mr Vili ferdinandi i dramski umjetnik Miro Nikolić.
Medijator večeri je Renata Bulajić.
Organizatori promocije su Opština Nikšić, Šahovski klub “Nikšić” i JU Narodna biblioteka “Njegoš”, a u okviru Programa podrške razvoju kulture u Nikšiću.
Ulaz je slobodan.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
U okviru Evropskog filmskog festivala, u sali Nikšićkog pozorišta u utorak, 18. avgusta, sa početkom u 20 časova, biće prikazan igrani film „Belo se pere na devedeset“, koji predstavlja jedno od najzapaženijih ostvarenja regionalne kinematografije iz 2025. godine.
- 0
- Kultura
- u
U bioskop Cinema 213 ove sedmice stižu tri nova filma - akcija “Posljednji dani ulice Hrasova”, drama, komedija “Ljeto za pamćenje” i drama, akcija “Blue lock”.
- 0
- Kultura
- u
JU Muzeji i galerije Nikšić organizuje izložbu akademske slikarke Mirsade Baljić pod nazivom "Kad svjetlost zasvira“, koja će biti otvorena večeras, u 20 časova u Dvorcu kralja Nikole.
- 0











