Zahumlje: promocija zbirke pjesama “Tebi ljubavi moja”

- Autor onogost.me
- 01.12.2015. u 09:26
U sali "Zahumlja", večeras će, sa početkom u 18 časova, biti upriličena promocija zbirke pjesama "Tebi ljubavi moja" autorke Gordane Sarić.
U programu učestvuju prof. dr Blagoje Cerović, mr Ana Pejović, prof. dr vesna Vučinić, violinista mr Vili ferdinandi i dramski umjetnik Miro Nikolić.
Medijator večeri je Renata Bulajić.
Organizatori promocije su Opština Nikšić, Šahovski klub “Nikšić” i JU Narodna biblioteka “Njegoš”, a u okviru Programa podrške razvoju kulture u Nikšiću.
Ulaz je slobodan.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- 31.01.2023.
- u 7:53
Udruženje crnogorskih pisaca za djecu i mlade (UCPDM) poziva zainteresovane autore da dostave svoje knjige i prijave se na konkurs za nagradu za najbolju knjigu objavljenu u 2022. godini.
- 0
- Kultura
- 27.01.2023.
- u 8:35
U sali "Zahumlja" večeras, sa početkom u 19 časova, a u okviru Tribine "Svobodijada", svoje stvaralaštvo predstaviće književnik Ivan Negrištorac iz Novog Sada.
- 0
- Kultura
- 26.01.2023.
- u 17:38
Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević i direktorka Fondacije „Muzej Žitomislić“ Irina Kolak Mandić potpisali su memorandum o saradnji u oblasti kulture.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari