Stefan Pantović i Ivan Ivanović večeras u Norris pabu

- Autor onogost.me
- 18.05.2016. u 09:47
Akustični duo Stefan Pantović i Ivan Ivanović nastupiće večeras u Norris pabu s početkom u 21:00h.
Ivan i Stefan sviraju zajedno već 3 godine u raznim formacijama.
U početku su bili zajedno u bendu “ParamPascad”, a nakon dvije godine zajedničkog sviranja u bendu, odlučuju se da zajedno rade akustične duo svirke.
Njihov repertoar čine razni oblici rokenrola: od KKN-a, preko Del Arno Benda, EKV-a, dok je inostrani repertoar takođe raznolik: Morphine, Arctic Monkeys, The Black Keys, Manu Chao, Kings of Leon I drugi.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zabava
- u
Deveti Međunarodni festival umjetnosti i mode „Golub mira“ biće održan večeras na nikšićkom Trgu slobode, sa početkom u 21h.
- 0
- Zabava
- u
U okviru projekta "Novo lice Starog grada", povodom obilježavanja Svjetskog dana muzike, na maloj sceni gradske tvrđave 20. juna biće održana tri besplatna koncerta, najavio je direktor Bedem festa Petar Šundić.
- 0
- Zabava
- u
Deveti Međunarodni festival umjetnosti i mode „Golub mira“ biće održan 20. juna na nikšićkom Trgu slobode, sa početkom u 21 čas.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
09:11
„Ajkule“ poražene od SAD
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











