Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

Dubljević u finalu WNBA lige!

jelena_dubljevic1
  • 06.10.2016. u 12:31

Jelena Dubljević imaće priliku da debitantski nastup u WNBA ligi završi šampionskim prstenom.

Los Anđeles Sparks u kojem nastupa crnogorska košarkašica savladao je Čikago (95:75) i sa 3:1 u polufinalnoj seriji izborio plasman u finale najjače lige na svijetu.

Nikšićanka u ovom duelu nije ulazila u igru, a u dosadašnjem dijelu WNBA lige odigrala je 15 utakmica u regionalnoj ligi, a od četiri polufinalne utakmice na dvije je dobila priliku da nastupi, piše ARENA.

Dubljević je najviše poena postigla  20. maja na meču protiv Vašingtona, kada je imala sedam poena za deset minuta. Novljanka i članica reprezentacije Srbije Ana Dabović na meču protiv Čikaga, za nepunih šest minuta postigla je tri poena, uz dvije asistencije.

Los Anđeles Sparks u finalu će igrati protiv Minesote Links, aktuelnog šampiona, koji je u drugom polufinalu sa 3:0 u pobjedama eliminisao Finiks, a finalna serija startuje 9. oktobra.

Izvor: portalanalitika.me