Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

FOTO: Možda je u žurbi, al’ nije na mjestu

plavi_naslovna
Čitalac portala Onogošt
  • Autor onogost.me
  • 11.10.2016. u 06:05

Poštovanje propisa o parkiranju za neke vozače u našem gradu predstavlja priliku za improvizaciju, naročito ako su u žurbi.

To je potvrdila i kamera našeg čitaoca koji je juče u različitim ulicama uslikao dva nepropisno parkirana automobila.

Vlasnik jednog od njih parkirao je svoj auto na pješačkom prelazu u Karađorđevoj ulici, a ”uspio” je i da zauzme dio trotoara.

Nešto dalje, u Ulici serdara Šćepana, drugi ”užurbani” vozač zaustavio je automobil na zelenoj površini, a vozilo jednim dijelom zauzima prostor koji je predviđen i jasno označen za vozila osoba sa invaliditetom.

U žurbi ili ne, pojedinci za volanom bi morali da misle i o drugim učesnicima u saobraćaju, ali i da brinu o kaznama za nepropisno parkiranje.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Sadnjom 250 sadnica smrče na Trebjesi, Nevladino udruženje „Putevima predaka“, uz učešće volontera, obilježilo je 21. mart, Svjetski dan šuma, čime je ujedno započeta realizacija projekta „Obnovimo prirodu zajedno“.
Centar za kulturu Šavnik oprašta se od Boža Koprivice – istaknutog umjetnika, dramaturga i mislioca čije je stvaralaštvo postalo neodvojiv dio savremene južnoslovenske kulture.
-->