Sigurni trijumfi omladinaca i kadeta Sutjeske

fudbalska_lopta
  • 31.10.2016. u 11:10

Kadeti i omladinci Sutjeske uspjeli su da upišu nove trijumfe u prvenstvenim utakmicama proteklog vikenda.

Omladinci su u okviru 13. kola u Plavu savladali ekipu Jezera rezultatom 3:0. ”Plavi” su došli do vođstva preko igrača domaćih Dina Bajraktarevića koji je postigao autogol u 27. minutu. Na 2:0 je povisio Aleksa Marušić u 78. minutu, da bi konačnih 3:0 postavio Bogdan Vujičić pred sam kraj susreta u 87. minutu.

Ekipa Dragana Mijanovića se nalazi u samom vrhu tabele sa 28 bodova i utakmicom manje u odnosu na ostale konkurente za prvo mjesto. U narednom kolu, koje je na programu 2. novembra, omladinci na svom terenu dočekuju ekipu Iskre.

Kadeti su u susretu 12. kola protiv Radničkog po ugledu na starije kolege slavili sa 3:0.

Mrežu Beranaca je načeo Danilo Šofranac u 22. minutu, da bi sve dileme oko pobjednika razriješio Sava Bulajić golovima u 24. i 36. minutu.

Kadeti nakon ovog kola imaju 23 boda i dijele šestu i sedmu poziciju na tabeli sa ekipom Budućnosti.

Naredno kolo igra se 5. novembra kada “plavi” gostuju u Beranama istoimenoj ekipi.