Derbi kola u Rožajama

kosarka.me
- Autor onogost.me
- 26.11.2016. u 07:21
Danas se igraju susreti 7. kola Prve A lige za košarkaše, u okviru kojeg se sastaju u Rožajama Ibar i Sutjeska.
Dvije ekipe koje zauzimaju vrh tabele igraće derbi kola i dosadašnjeg dijela sezone, nakon čega će biti poznato koja ekipa se nalazi u boljoj formi.
Rožajci imaju jedan poraz do sada, dok nikšićka ekipa u meč ulazi sa maksimalnim učinkom i sa ambicijom da pobjedu ostvari i na teškom gostovanju drugoplasiranoj ekipi.
Meč u Rožajama je zakazan za 17h,kada igra i susret Jedinstvo – Ulcinj.
Od 18h se igraju još dva meča, gdje se sastaju Danilovgrad – Lovćen i Teodo – Primorje 1945.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Košarka, Sport
- u
Košarkaški klub Sutjeska Elektroprivreda pozdravlja odluku Vlade Crne Gore da podrži KK Budućnost Voli sa 1,5 miliona eura, naveli su iz kluba, apelujući na Vladu da se osvrne i na druge košarkaške klubove u Crnoj Gori.
- 0
- Košarka, Sport
- u
U Hotelu Onogošt danas su se okupili omladinski reprezentativci Crne Gore u košarci započevši pripreme za veliki izazov – B Evropsko prvenstvo u svojoj konkurenciji koje se igra u Jermeniji od 11. do 20. jula.
- 0
- Košarka, Sport
- u
Košarkaški klub Sutjeska Elektroprivreda, kao standardni član NLB ABA2 lige i tim koji je godinama u vrhu Prve crnogorske lige smatra da bi za razvoj i napredak crnogorske košarke bilo potrebno da država podrži više klubova, saopšteno je iz kluba.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari