Cijene goriva nepromijenjene

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 23.01.2017. u 11:29
Cijena goriva u Crnoj Gori u naredne dvije sedmice ostaće nepromijenjena.
Iz Ministarstva ekonomije saopšteno je da će litar eurodizela iznositi 1,16, a eurosupera 95 1,29 eura.
Cijena eurosupera 98 biće 1,33 eura.
Cijena lož ulja za veleprodaju iznosiće 1,14 eura, a za grijanje 86 centi
“Prema odredbama Uredbe o načinu obrazovanja maksimalnih maloprodajnih cijena naftnih derivata, naredni obračun će se obaviti 06. februara 2017. godine, a eventualno izmijenjene vrijednosti naftnih derivata važiće od 07. februara 2017. godine”, saopšteno je iz Ministarstva ekonomije.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Iz Unije slobodnih sindikata najavili su protest 29. aprila u 15.30 časova ispred zgrade Vlade, nezadovoljni što sa Vladom nije postignut sporazum o povećanju zarada i nije potpisan novi opšti kolektivni ugovor.
- 0
- Biznis
- u
Opšti kolektivni ugovor (OKU) koji definiše najveći obim radničkih prava i odnose između poslodavca i zaposlenih ističe 30. aprila, a za sada nema ni najava postizanja dogovora oko najznačajnijeg pitanja povećanja obračunske vrijednosti koeficijenta sa 90 na 100 eura, što bi uticalo na povećanje zarada od oko 10 odsto.
- 0
- Biznis
- u
Sve vrste goriva do 27. aprila biće jeftinije dva do osam centi. Akcize su umanjene za 35%, što se neće odraziti na poslovanje naftnih kompanija. Značiće potrošačima jer je strah od nestašica manji. Nije bilo potrebe da se državne rezerve troše, kazali su nam iz Ministarstva energetike i rudarstva (MEIR). Ipak, dešavanja na Bliskom Istoku nose neizvjesnost u daljem snabdijevanju energentima, ukazuju iz Udruženja naftnih kompanija.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari











