Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Dvojica Nikšićana teže povrijeđena u saobraćajnoj nezgodi, automobilom udarili u ogradu

pezo1
onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 25.05.2017. u 12:38

U saobraćajnoj nezgodi, koja se sinoć oko 22.30h dogodila u blizini marketa Conto, dvije osobe su teže povrijeđene, a jedna je zadobila lakše tjelesne povrede.

S težim povredama prošli su Branko Radović (1987), koji je zadobio prelom desne ključne kosti i Miroslav Karadžić (1976), sa prelomom desne potkoljenice. Treći putnik prošao je sa lakšim povredama.

Prema riječima očevidaca, do nezgode je došlo kada je vozilo marke ”pežo 206”, krećući se velikom brzinom iz pravca grada, prešlo u suprotnu traku i udarilo u betonsku ogradu kuće u Ulici Vuka Karadžića.

Policija je ubrzo izašla na lice mjesta i obavila uviđaj.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Do 25. jula trebalo bi da bude završeno satelistko snimanje teritorije Crne Gore koje će pomoći automatskom detektovanju nelegalne gradnje, kazao je u intervjuu TVCG ministar prostornog planiranja i državne imovine Slaven Radunović.
U nastavku pružanja podrške vatrogascima Crne Gore kroz operaciju Florijan Amabasade Velike Britanije u Podgorici, Dobrovoljno vatrogasno društvo (DVD) Brestice dobilo je terensko vozilo, koje će im pomoći u svakodnevnim aktivnostima.
Protiv M. Đ. po nalogu tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću 9. jula podnijeta je krivična prijava zbog sumnje da je izvršio krivično djelo pomoć učiniocu nakon izvršenog krivičnog djela, saopšteno je iz Uprave policije (UP).