„Alex trio“ večeras na terasi hotela „Onogošt“

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 29.06.2017. u 07:18
Na terasi hotela „Onogošt“ goste će večeras zabavljati bend „Alex trio“.
Svirka ovog podgoričkog sastava počeće u 20h.
Ulaz je besplatan.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zabava
- u
Deveti Međunarodni festival umjetnosti i mode „Golub mira“ biće održan večeras na nikšićkom Trgu slobode, sa početkom u 21h.
- 0
- Zabava
- u
U okviru projekta "Novo lice Starog grada", povodom obilježavanja Svjetskog dana muzike, na maloj sceni gradske tvrđave 20. juna biće održana tri besplatna koncerta, najavio je direktor Bedem festa Petar Šundić.
- 0
- Zabava
- u
Deveti Međunarodni festival umjetnosti i mode „Golub mira“ biće održan 20. juna na nikšićkom Trgu slobode, sa početkom u 21 čas.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











