Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

U Nikšiću požar ne ugoržava objekte, gori na potezu Kuside-Trubjela

SZSNK
  • Autor onogost.me
  • 15.08.2026. u 12:16
Mnogo bolje stanje sa požarima danas u Nikšiću.

Kako navode iz nikšićke služne zaštite i spašavanja trenutno  je aktivan samo jedan pozar na potezu Kuside -Trubjela.

“Na terenu je 20 vatrogasaca sa 4 vozila i pokušavamo da požar stavimo pod kontrolu. Trenutno nema ugroženih objekata. Požarom je zahvaćeno nisko rastinje i šuma. Od jutros je angažovana i aviohelikopterska jedinica MUP-a Crne Gore”, kazao je komandir Goran Tripković.

Požar u Kusidama buknuo je juče oko 8h na više mjesta u rejonu iznad Slanog jezera.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Predsjednik Odbora direktora Elektroprivrede Crne Gore Milutin Đukanović reagovao je povodom različitih ocjena koje su se posljednjih dana čule u javnom prostoru. Kazao je da ima obavezu da građanima predoči provjerljive činjenice.
    Kada se u Nikšiću pomenu požari i gašenje iz vazduha onda je po automatizmu prva asocijacija Cvrle, vazdušni vatrogasac ili "nasmijani heroj" kako ga je nazvao danas na svom postu na FB stranici, građanski aktivista, Aleksandar Dragićević.
    U okviru nacionalne kampanje „Živi, ne žuri“, Ministarstvo unutrašnjih poslova – Uprava policije tokom 15. i 16. avgusta 2026. godine sprovodiće pojačane aktivnosti na putevima širom Crne Gore, sa ciljem dodatnog unapređenja bezbjednosti svih učesnika u saobraćaju, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova.
    -->