Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Pronađena dokumenta

slobodan_roganovic
  • Autor onogost.me
  • 01.07.2017. u 13:05

Čitateljka portala javila nam je da je pronašla saobraćajnu dozvolu i debitnu karticu Crnogorske komercijalne banke (CKB).

Dokumenta su na ime Roganović Slobodan, a saobraćajna dozvola izdata je na Cetinju.

Vlasnik ih može preuzeti u trafici „Tabacco shop-a“, preko puta Poslovnog centra „Zeta“.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Tokom prethodnog vikenda, odnosno od 30. januara do 1. februara na crnogorskim putevima evidentirano je 37 saobraćajnih nezgoda, dok su tri lica zadobila teške, a 20 lica lake tjelesne povrede, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
Građanski aktivista Aleksandar Dragićević upozorio je na ozbiljan ekološki problem nelegalnog odlaganja otpada u prirodi, na lokaciji nedaleko od Nikšića, gdje su, prema njegovim navodima, istovarene velike količine starih guma, dotrajalog namještaja, ali i uginulih životinja.
-->