Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

BMB 95 skuplji, dizel i lož ulje jeftiniji cent

gorivo2
pixabay.com
  • Autor onogost.me
  • 31.08.2020. u 11:45

BMB 95 naredne dvije sedmice biće skuplji jedan cent, dok će eurodizel biti isto toliko jeftiniji, saopšteno je iz Ministarstva ekonomije.

Litar BMB 95 koštaće 1,14 eura, a eurodizela jedan euro.

Pojeftiniće i lož ulje koje će koštati 0,98 eura po litru.

Cijena BMB 98 ostaće nepromijenjena, pa će i dalje koštati 1,17 eura po litru.

“Prema odredbama Uredbe o načinu obrazovanja maksimalno dozvoljenih maloprodajnih cijena naftnih derivata, naredni obračun će se obaviti 14. septembra, a eventualno izmjenjene vrijednosti naftnih derivate važiće od 15. septembra”, navode oni.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Iz Ministarstva rudarstva, nafte i gasa upravo su saopštili da od ponoći će sve vrste goriva pojeftiniti šest, odnosno pet centi po litru.
Prošle godine u Crnoj Gori otkriveno je 848 falsifikovanih novčanica, vrijednosti iznad 171.600 eura, kaže za Radio Crne Gore šef nacionalnog centra za analizu novčanica Centralne banke Dejan Levičar.
Crnogorski inovativni ekosistem bilježi značajan rast, kako u inovacijama, idejama i njihovim vrijednostima, tako i u broju startup kompanija, čime država postaje sve atraktivnija destinacija za preduzetnike i investitore, koji žele da iskoriste potencijal novih tehnologija i tržišnih prilika.