Bojanić: U Odbor direktora EPCG biramo najbolje

EPCG
- Autor onogost.me
- 23.01.2021. u 14:21
Vlada Crne Gore za 25. februar zakazala je sjednicu Skupštine akcionara EPCG, najavio je na Tviteru ministar kapitalnih investicija Mladen Bojanić.
“Odbor direktora EPCG-a prestaje biti partijska ćelija DPS-a. Obavještavamo zainteresovane za članstvo u Odboru direktora, bilo da ih predlažu političke partije ili poslovna udruženja, i ohrabrujemo samostalne kandidate, da svoje prijave sa biografijom pošalju na: [email protected]. Birajmo najbolje za najvrednije crnogorske resurse!”, poručio je Bojanić.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Iz Ministarstva ekonomskog razvoja obavještavaju da će neradni dani povodom 1. maja - Praznika rada, biti petak, 1. maj i subota, 2. maj.
- 0
- Biznis
- u
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede organizovalo je Dane otvorenih vrata IPARD programa. U okviru IPARD III programa Mjera I (jedan) 134 poljoprivrednika potpisalo je ugovore o realizaciji investicija vrijednih 14 miliona eura.
- 0
- Biznis
- u
Iz Inovaciono-preduzetničkog centra (IPC) Tehnopolisa saopštili su da organizuju besplatnu petodnevnu obuku iz oblasti 3D štampe, namijenjenu predstavnicima malih i srednjih preduzeća koji žele da unaprijede znanja i vještine u digitalnoj proizvodnji.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
30.04.
21:17
Sutjeska bez finala: SC Derbi slavio u drugom meču
30.04.
17:26
Stigla struja, uzrok kvara bila kuna
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











