EPCG: Privremeni prekid vode u kanalu Laz – Žirovnica

EPCG
- Autor onogost.me
- 14.08.2025. u 22:31
Elektroprivreda Crne Gore (EPCG) saopštila je da če sjutra, 15. avgusta, u periodu od 11 do 15 časova, doći do privremenog prekida protoka vode u kanalu Laz – bazeni na Žirovnici, usljed planiranog zatvaranja Džonsonovog ventila na Lazu.
“U navedenom terminu, mještani sa područja koje koristi vodu iz ovog kanala neće imati dotok vode. Molimo građane da svoje potrebe za vodom prilagode ovom privremenom prekidu.
Zahvaljujemo na razumijevanju i strpljenju tokom izvođenja neophodnih radova”, kazali su iz EPCG.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Komisija opštine Nikšić za raspodjelu sredstava za samozapošljavanje lica iz teže zapošljivih kategorija, donijela je odluku da neće izvršiti raspodjelu sredstava u ukupnom iznosu od 40.000 erua koja su predviđena budžetom Opštine Nikšić za 2026. godinu
- 0
- Biznis
- u
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede pozvalo je poljoprivredne proizvođače, upisane u Registar poljoprivrednih gazdinstava, koji imaju jagnjad rođenu u 2026. godini, a trenutno ih ne mogu prodati putem uobičajenih kanala, da do 2. septembra dostave podatke o raspoloživim količinama.
- 0
- Biznis
- u
Vlada Crne Gore dodatno je smanjila akcize na naftne derivate, pa su Eurodizel i eurosuper 98 od ponoći jeftiniji po jedan cent, saopšteno je iz Ministarstva energetike i rudarstva.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
28.08.
23:30
Gori Cerovo, vatrogasci na terenu i večeras
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











