Jednokratna pomoć za uspostavljanje sistema za elektronsku fiskalizaciju

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 04.05.2021. u 14:45
Iz Ministarstva ekonomskog razvoja Crne Gore saopštili su da će dodijeliti jednokratnu podršku za uspostavljanje sistema za elektronsku fiskalizaciju - od 50 eura po elektronskom naplatnom uređaju.
Oni su na Tviter nalogu objavili da će time ukupno biti isplaćen iznos od 450.000 eura malim poreskim obveznicima u procesu primjene elektronske fiskalizacije.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Izvršni direktor Elektroprivrede Crne Gore (EPCG) Zdravko Dragaš i izvršni rukovodilac Direkcije za razvoj i investicije Ivan Mrvaljević sastali su se sa Nj.E. Šarlot Samelin, ambasadorkom Švedske u Beogradu.
- 0
- Biznis
- u
Ministarstvo enrgetike i rudarstva saopštilo je da Crna Gora ima 40 odsto formiranih obaveznih rezerve naftnih derivata, odnosno 44.260 metričkih tona, koje čine bezolovni benzin i eurodizel, te da su tvrdnje analitičara i pojedinih medija kako ih nema potpuno netačne.
- 0
- Biznis
- u
Prosječan februarski račun za električnu energiju za domaćinstva na nivou Crne Gore (ukoliko se izuzmu neočitana mjerna mjesta u objektima koji nijesu stalno nastanjeni) iznosi 43,25 eura, saopštili su iz Elektroprivrede Crne Gore (EPCG).
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
12.03.
20:50
Ulica crnogorskih komita sjutra privremeno bez vode
12.03.
14:52
NP Biogradska gora od 16. marta otvoren za posjete
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











