Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Milatović: U Crnoj Gori boravi oko 110.000 turista

sezona
onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 17.07.2021. u 12:05

U Crnoj Gori boravi oko 110.000 turista što je 80 odsto broja turista koji su u našoj državi boravili u istom periodu 2019. godine, objavio je ministar ekonomskog razvoja Crne Gore Jakov Milatović.

“Uzimajući da je prosječna potrošnja jednog turiste u Crnoj Gori oko 75 eura po danu, ovo znači da danas imamo dnevni priliv novca u iznosu od osam miliona eura, u poređenju sa oko 900 hiljada u istom danu prošle godine. Važna su djela, a ne samo riječi!”, poručio je Milatović, na Tviteru.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Ministarstvo turizma donijelo je odluku o dodjeli sredstava u iznosu od oko 550 hiljada eura kroz Program podsticajnih mjera u oblasti turizma za ovu godinu.
Elektroprivreda Crne Gore (EPCG) je raspisala novi tender za inoviranje glavnog projekta i izgradnju 2,3 kilometra tunela i kanala kojima bi se spojilo Krupačko i Slano jezero u Nikšiću. Projekat je vrijedan 12 miliona eura, a kompanija koja bude izabrana za posao, imaće dvije godine da završi radove.