O razriješenju Odbora direktora EPCG 25. februara

EPCG
- Autor onogost.me
- 28.01.2021. u 16:24
Vlada Crne Gore je na današnjoj sjednici donijela Odluku o sazivanju vanredne Skupštine akcionara Elektroprivrede Crne Gore AD Nikšić, koja će se održati 25. februara, saopšteno je iz Vlade.
Na dnevnom redu će biti razrješenje svih članova Odbora direktora i naimenovanje novih članova Odbora direktora.
Takođe, Vlada je ovlastila ministra kapitalnih investicija Mladena Bojanića da u ime Vlade Crne Gore kao većinskog akcinara prisustvuje sjednici i glasa na istoj.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Uprava za igre na sreću u prvih devet mjeseci 2025. godine ostvarila je ukupne prihode u iznosu od 31.177.932,42 eura, što predstavlja povećanje od 28,63 odsto u odnosu na isti period prethodne godine.
- 0
- Biznis
- u
Ministarstvo energetike i rudarstva saopštilo je da će benzin od ponoći pojeftiniti za dva centa.
- 0
- Biznis
- u
Kompletan izvoz Crne Gore za osam mjeseci iznosio je 365,7 miliona eura, dok je samo uvoz hrane i živih životinja iznosio 555,4 miliona eura.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari