Od danas jeftinije gorivo

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 11.06.2019. u 06:26
Cijene svih vrsta goriva u Crnoj Gori od ponoći su niže od tri do pet centi, saopšteno je iz Ministarstva ekonomije.
Cijene eurosupera BMB 95 i BMB 98 su niže po pet centi i u naredne dvije sedmice iznosiće 1,32 eura, odnosno 1,36 eura. Litar eurodizela je pojeftinio četiri centa i sada košta 1,21 euro.
Cijena lož ulja za veleprodaju niža je tri centa pa sada iznosi 1,19 eura.
Prema odredbama Uredbe o načinu obrazovanja maksimalnih maloprodajnih cijena naftnih derivata, naredni obračun će se obaviti 24. juna, a eventualno izmijenjene vrijednosti naftnih derivata važiće od 25. juna.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Građanska inicijativa „Spasimo Brezna“ najoštrije osuđuje sinoćnje usvajanje izmjena i dopuna Zakona o korišćenju energije iz obnovljivih izvora u Skupštini Crne Gore, uz ocjenu da je pisan isključivo za velike energetske investitore i krupni kapital, a na štetu javnog interesa, građana, lokalnih zajednica i prostora.
- 0
- Biznis
- u
Da nije bilo odluke o smanjenju akciza na gorivo, poskupljenje bi sa najnovijim obračunom bilo i više, poručili su iz Ministarstva finansija. U Udruženju naftnih kompanija tvrde da nije urađeno u mjeri mogućeg, već je izvršna vlast prošle nedjelje smanjila akcizu na dizel trideset procenata, a ove sedmice korigovala za deset. Građani komentarišu da nije skuplje samo gorivo, već i ostali proizvodi i usluge, ali kako ocjenjuju, to ne utiče na smanjenje gužvi u saobraćaju.
- 0
- Biznis
- u
Na prvoj konstitutivnoj sjednici novog Odbora direktora EPCG Solar gradnje, za predsjednicu Odbora direktora izabrana je Marina Jočić, diplomirana pravnica, dok je za izvršnu direktoricu imenovana Sanja Žugić, magistar ekonomije.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











