Od danas jeftinije sve vrste goriva

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 18.02.2020. u 07:50
U Crnoj Gori su od ponoći pojeftinile sve vrste goriva.
U narednih 15 dana litar eurosupera BMB 98 koštaće 1,31 euro što je četiri centa manje nego do juče.
Po tri centa je jeftiniji eurosuper BMB 95, eurodizel i lož ulje. Litar BMB 95 od danas košta 1,28 eura, eurodizela 1,16 eura, a lož ulja 1,13 eura.
“Prema odredbama Uredbe o načinu obrazovanja maksimalnih maloprodajnih cijena naftnih derivata, naredni obračun će se obaviti 2. marta 2020. godine, a eventualno izmijenjene vrijednosti naftnih derivata važiće od 3. marta”, naveli su u Ministarstvu ekonomije.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Upravni odbor Fonda PIO Crne Gore donio je odluke kojima se od 1. septembra 2025. godine penzije i novčane naknade usklađuju za 1,98 odsto. Povećanje će biti primijenjeno prilikom isplate septembarske penzije u oktobru.
- 0
- Biznis
- u
Udruženje banaka Crne Gore još jednom apeluje na građane da što prije dostave nove lične karte bankama, jer je od 1. oktobra 2025. godine njihova upotreba neophodna za nastavak korišćenja bankarskih usluga.
- 0
- Biznis
- u
Elektroprivreda Crne Gore (EPCG) AD Nikšić i ove godine, u periodu od 1. oktobra do 31. decembra 2025. godine, potrošačima iz privrede nudi mogućnost otplate zaostalih dugovanja pod povlašćenim uslovima, saopšteno je iz te kompanije.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

04.10.
17:48
Sutjeska slobodna na startu odbojkaške lige

04.10.
12:28
I Damjanović stigao u Sutjesku

04.10.
10:21
Lazić: Igrači treba da vjeruju i dobiju podršku
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari