Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Od danas moguće testiranje fiskalnih servisa

poreska1-1000x555
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 20.10.2020. u 16:30

Sistem za testiranje fiskalnih servisa u okviru projekta elektronske fiskalizacije pušten je u rad, saopšteno je iz Poreske uprave (PU).

 

“Pristup testnom okruženju radi testiranja fiskalnih servisa u okviru projekta elektronske fiskalizacije omogućen je od danas”, navodi se u saopštenju PU.

Od ovog momenta sva zainteresovana preduzeća i pojedinci koji se prijave u skladu sa procedurom definisanom dokumentom Fiskalni servis – Uputstvo za pristup fiskalizaciji mogu obavljati testiranje funkcionisanja sistema.

“Portal SEP za potrebe elektronske fiskalizacije biće dostupan od 2. novembra, od kada će se upis obveznika fiskalizacije u ROF odvijati putem istog i u početku će biti omogućen isključivo za potrebe testiranja funkcionalnosti, te podaci koji budu na njemu upisani neće predstavljati registracione podatke za produkciju”, objasnili su iz PU.

Uputstvo za privremeni proces testiranja fiskalnog servisa dostupno je na linku https://www.poreskauprava.gov.me/vijesti/234692/ELEKTRONSKA-FISKALIZACIJA-Testiranje-fiskalnih-servisa-u-okviru-projekta-elektronske-fiskalizacije-bice-omoguceno-20-oktobra-202.html.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Ministarstvo turizma donijelo je odluku o dodjeli sredstava u iznosu od oko 550 hiljada eura kroz Program podsticajnih mjera u oblasti turizma za ovu godinu.
Elektroprivreda Crne Gore (EPCG) je raspisala novi tender za inoviranje glavnog projekta i izgradnju 2,3 kilometra tunela i kanala kojima bi se spojilo Krupačko i Slano jezero u Nikšiću. Projekat je vrijedan 12 miliona eura, a kompanija koja bude izabrana za posao, imaće dvije godine da završi radove.