Od ponoći eurodizel jeftiniji 12, benzin tri centa

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 13.02.2023. u 15:02
Od ponoći će u Crnoj Gori biti jeftinije sve vrste goriva, saopšteno je iz Ministarstva kapitalnih investicija (MKI).
Obje vrste benzina pojeftiniće tri centa i litar BMB 98 koštaće 1,49 eura, a BMB 95 1,44 eura.
Litar eurodizel koštaće 1,41 eura što je 12 centi jeftinije nego sad.
Jedanaest centi pojeftiniće litar lož ulja i koštaće 1,45 eura.
“Saglasno odredbama Uredbe o načinu i visini elemenata na osnovu kojih se formiraju maksimalne cijene naftnih derivata („Službeni list CG“ ,broj 23/2021) , naredni obračun će se obaviti 27. februara, a eventualno izmjenjene cijene naftnih derivata važiće od 28. februara”, zaključili su iz MKI.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Košarka, Sport
- u
Sutjeska večeras u drugom meču polufinala Prve crnogorske košarkaške lige dočekuje SC Derbi.
- 0
- Biznis
- u
Domaćinstva su u aprilu 2025. godine potrošila 117579241 kWh (kilovat-sati) električne energije, što je 16.02 odsto manje u u odnosu na potrošnju ostvarenu u martu 2025, a u odnosu na april 2024. potrošnja je veća za 14,94 odsto, podaci su koje je saopštila Elektroprivreda Crne Gore (EPCG).
- 0
- Društvo
- u
Memorandum o saradnji između JU Dom starih "Nikšić" i JU "Nikšićko pozorište" potpisali su danas čelni ljudi dvije ustanove.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

12.05.
22:31
Potrošnja struje u aprilu manja za 16 odsto

12.05.
19:53
(FOTO) Litija povodom Dana Svetog Vasilija Ostroškog

12.05.
13:50
Izložba likovnih radova osoba s invaliditetom

12.05.
13:37
Vuković čestitao Dan Svetog Vasilija Ostroškog
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari