Plato Robne kuće: Sjutra prezentacija peći i kotlova na pelet

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 15.10.2018. u 08:05
U organizaciji kompanije Doo „Mazor“, a u toku Dana energetske efikasnosti, renomirana kompanija „Alfa Plam“ iz Vranja sjutra od 10 do 17h, na platou ispred Robne kuće „Nikšićanka“ organizuje prezentaciju peći i kotlova na pelet i ostalih proizvoda.
Građani Nikšića se na licu mjesta mogu informisati o svim aspektima funkcionisanja energetski efikasnih proizvoda.
Plaćeni prostor
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
U okviru programa obilježavanja prve decenije poslovanja Tehnopolisa, u Nikšiću će 28. maja, gost biti jedan od najprepoznatljivijih regionalnih kreativaca današnjice, Slavimir Stojanović Futro.
- 0
- Biznis
- u
Period od obnove nezavisnoti do danas u Nikšiću ostaće upamćen po brojnim radničkim nemirima, problemima i nezadovoljstvima. Radnička prava dovedena su do najnižih grana, a period od dvije decenije donio je gašenje gotovo svih velikih industrijskih giganata po kojem je grad pod Trebjesom bio poznat nadaleko.
- 1
- Biznis
- u
Ministarstvo energetike i rudarstva potvrdilo je da će od ponoći biti skuplje sve vrste goriva.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
22.05.
17:46
Na Grahovu juče zaplijenjeno 254 komada baklji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











