Pojačan nadzor pekara tokom februara

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 03.02.2022. u 17:35
Tržišna inspekcija tokom februara vršiće pojačani nadzor svih privrednih subjekata koji se bave proizvodnjom i prometom pekarskih proizvoda, najavili su iz Uprave za inspekcijske poslove.
“Podsjećamo vlasnike ovih objekata da posluju u skladu sa zakonom i da poštuju prava potrošača kako bi izbjegli kazne”, navodi se na Tviter nalogu Uprave za inspekcijske poslove.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Prosječan martovski račun za električnu energiju za domaćinstva na nivou Crne Gore (ukoliko se izuzmu neočitana mjerna mjesta u objektima koji nijesu stalno nastanjeni) iznosi 39,73 eura, saopšteno je iz Elektroprivrede (EPCG).
- 0
- Biznis
- u
Blokada teretnog saobraćaja na graničnim prelazima počinje danas u deset sati. Iz Udruženja prevoznika ranije su kazali da im je Uprava policije odobrila protest na svim graničnim prelazima, izuzev u Luci Bar.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari











